Data publikacji: 2020-03-09

Premia Cash za zakup opon Michelin

Do 30 czerwca trwa akcja promocyjna Inter Cars, w ramach której klienci za zakup wybranych towarów marki Michelin otrzymają CASH BACK, a więc rabat posprzedażny w odpowiednich kwotach w postaci faktury korygującej, wystawionej do zakupów w okresie promocji.

PremiaCash_Michelin.jpg

W zaplanowanej na pół roku akcji udział może wziąć każdy klient krajowy, a więc serwis, zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars, posiadający aktywne konto w programie Premia CASH, z wyłączeniem klientów flotowych i firm konkurencyjnych. Klient krajowy rozumiany jest jako serwis mechaniczny lub wulkanizacyjny, posiadający co najmniej jedno  stanowisko do wymiany opon, w którym sprzedaż opon z montażem stanowi nie miej niż 80% całkowitej sprzedaży opon. Sprzedaż internetowa nie może przekraczać 20% całkowitej rocznej sprzedaży opon.

Akcją promocyjną objęty jest następujący asortyment marki Michelin: opony letnie, zimowe i całoroczne, osobowe, 4x4, SUV oraz opony dostawcze. Sprzedaż premiowa obowiązuje do wszystkich zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars  oraz poprzez Katalog Online.

Za zakup wybranych towarów marki Michelin w okresie obowiązywania akcji klient otrzyma odpowiedni CASH BACK:

opona 16" – 8  zł/sztuka

opona 17" – 10 zł/sztuka

opona 18" – 15 zł/sztuka

opona 19" – 20 zł/sztuka

opona 20" i większa – 22 zł/sztuka

Ostateczne rozliczenie sprzedaży premiowej nastąpi po 31 lipca  2020 roku. Minimalny próg zakupowy, od którego będzie się naliczała nagroda wynosi 4 sztuki, a maksymalny – 200 sztuk. Uczestnik sprzedaży premiowej może dokonać zakupu dowolnej ilości asortymentu. W przypadku zakupu ilości większej niż 200 sztuk, pod uwagę zostaną wzięte opony, które dają najwyższą wartość rabatu posprzedażnego.

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się w Katalogu Online.