Data publikacji: 2019-02-25

Cash Back na lato 2019 z Michelin

W dniach 11 lutego – 30 czerwca 2019 roku trwała będzie wspólna akcja promocyjna Inter Cars i Michelin, w ramach której klienci kupując wybrane opony producenta otrzymają Cash Back w postaci zwrotu punktów na kartę Premia Cash.

Michelin Premia Cash.jpg

W dniach 11 lutego – 30 czerwca 2019 roku trwała będzie wspólna akcja promocyjna Inter Cars i Michelin, w ramach której klienci kupując wybrane opony producenta otrzymają Cash Back w postaci zwrotu punktów na kartę Premia Cash.

W akcji mogą brać udział wszyscy klienci krajowi (serwis mechaniczny lub wulkanizacyjny posiadający co najmniej jedno stanowisko do wymiany opon, w którym sprzedaż opon z montażem stanowi nie miej niż 80% całkowitej sprzedaży opon) zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars posiadający konto w programie Premia Cash, którzy dokonają zakupu wybranych opon Michelin, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, za które uznawani są hurtowi dystrybutorzy części zamiennych niezwiązani umową dystrybucyjną z Inter Cars.

Aby dołączyć do akcji, uczestnik sprzedaży premiowej musi zostać zgłoszony do niej przez Przedstawiciela Handlowego Inter Cars za pomocą dedykowanego formularza. Na zgłoszenie ma czas do 31 marca, następnie wniosek musi uzyskać akceptację Regionalnego Managera Sprzedaży.

Asortymentem sprzedaży premiowej akcji „Michelin – Cash Back Lato 2019” objęte są opony letnie i całoroczne, osobowe, 4x4 i SUV oraz dostawcze marki Michelin dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars. Sprzedaż premiowa obowiązuje zarówno do wszystkich zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, jak i poprzez Katalog Online.


Punkty Premia Cash naliczane będą w zależności od rozmiaru opon:

15” – zwrot na kartę 3 zł/sztuka

16”-17” – zwrot na kartę 8 zł/sztuka1

18” i większe – zwrot na kartę 14 zł/sztuka

Minimalny próg zakupowy asortymentu sprzedaży premiowej, od którego będą naliczane punkty wynosi 4 sztuki. Maksymalny to 200 sztuk, a w przypadku zakupu większej ilości, pod uwagę brane będą opony najwyżej punktowane.

Przewidywana ilość punktów będzie aktualizowana na koncie klienta w Katalogu Online raz w tygodniu. Punkty nie będą dostępne do wykorzystania do czasu ostatecznego rozliczenia sprzedaży premiowej, które nastąpi po 30 czerwca 2019 roku i będzie uwzględniać ewentualne zwroty opon. Po końcowym rozliczeniu punkty zostaną udostępnione do wykorzystania.

Szczegółowe informacje znaleźć można w regulaminie dostępnym w Katalogu Online.